Bestyrelsesformand
Tina Storbugt
Præsentation
41145111
Tina Storbugt blev på generalforsamlingen februar 2020 valg som formand.

Tina er herudover ansvarlig for Sponsor- og Legatudvalget.
Mail: Tina@verklub.dk
Se hele beskrivelsen
Næstformand
Anita Loua Riisgaard
Præsentation

Mail: anita@verklub.dk

Se hele beskrivelsen
Kasserer
Lone Rasmussen
Præsentation
Lone Rasmussen er den 21. juni 2021 valgt som Kasserer på Generalforsamlingen.
Mail: lone@verklub.dk
Se hele beskrivelsen
Sekretær
Bonnie De Place
Præsentation
Bonnie er indtrådt i bestyrelsen i februar 2020.
Er ansvarlig for administrationen samt webmaster.
Mail: bonnie@verklub.dk. 
Se hele beskrivelsen
Bestyrelsesmedlem
Nataline Frydendahl
Præsentation
Nataline Frydendahl er indtrådt i bestyrelsen ved Generalforsamlingen den 21. juni 2021.
Nataline er ansvarlig for Rideskoleudvalget ligesom hun er partansvarlig. 
Mail nataline@verklub.dk
Se hele beskrivelsen
Sofie Weywadt
Præsentation
Sofie Weywadt er indtrådt i bestyrelsen pr. 21. juni 2021
Sofie er kommunikations- og presseansvarlig (nyhesbrev, informationsreferater samt sociale medier).
Mail Sofie@verklub.dk
Se hele beskrivelsen
Pia Mygind
Præsentation
Mail: pia@verklub.dk
Se hele beskrivelsen
Suppleant
Freya Madsen
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Vi takker vore sponsorer

Vestegnens Rideklub

Snubbekorsvej 24B, 2630 Taastrup