Bestyrelsesformand
Tina Storbugt
Præsentation
41145111
Tina Storbugt blev på generalforsamlingen den 23. marts 2022 genvalgt som formand.
Mail: Tina@verklub.dk
Se hele beskrivelsen
Næstformand
Bonnie De Place
Præsentation
Bonnie blev genvalgt til bestyrelsen, på generalforsamlingen i juni 2021. 

Bonnie har ved Bestyrelsens konstituering den 30. marts 2022 fået rollen som Næstformand, ligesom Bonnie er en del af klubbens Drift- og Personaleudvalg i samarbejde med Lone og Heidi J.

Herudover er Bonnie sammen med Nataline ansvarlig for klubbens medlemsadministration.

Bonnie er ligeledes Klubbens webmaster og teamer op med Sofie i kommunikationsudvalget.

Mail: bonnie@verklub.dk.


Se hele beskrivelsen
Kasserer
Lone Rasmussen
Præsentation
Lone Rasmussen er den 21. juni 2021 valgt som Kasserer på Generalforsamlingen.

Lone er udover din kassererpost en del af klubbens Drifts- og Personaleudvalg i team med Heidi J og Bonnie.

Herudover er Lone også en del af Materiel, Anlæg og Facilitets udvalget sammen med Heidi.

Mail: lone@verklub.dk


Se hele beskrivelsen
Sekretær
Nataline Frydendahl
Præsentation
Nataline Frydendahl er indtrådt i bestyrelsen ved Generalforsamlingen den 21. juni 2021.

Nataline har ved Bestyrelsens konstituering den 30. marts 2022 fået rollen som sekretær.

Herudover er Nataline sammen med Bonnie ansvarlig for klubbens medlemsadministration.

Ligeledes er Nataline ansvarlig for Rideskoleudvalget ligesom hun er partansvarlig. 

Mail: nataline@verklub.dk 


Se hele beskrivelsen
Bestyrelsesmedlem
Heidi Profft Jacobsen
Præsentation

Heidi stillede op til valg på Generalforsamlingen den 23. marts 2022 og er 'atter tilbage' i Bestyrelsen efter 1 års paus.

Heidi har ved Bestyrelsens konstituering den 30. marts 2022 fået rollen som Personaleansvarlig og teamer her op med Lone og Bonnie som til sammen udgør Drifts- og Personaleudvalget.

Herudover er Heidi sammen med Lone ansvarlig for klubbens Materiel, Anlæg og Facilitets udvalg.

Mail: heidij@verklub.dk 


Se hele beskrivelsen
Inger Krogh-Jensen
Præsentation

Inger er på Generalforsamlingen den 23. marts 2022 blevet valgt ind i Bestyrelsen.

Inger er Udvalgsformand for VERs Sponsor- og Legetudvalget.

Mail; inger@verklub.dk

Se hele beskrivelsen
Jette Jeurissen Bonne
Præsentation

Jette er valgt ind i Bestyrelsen på Generalforsamlingen den 23. marts 2022.

Jette er Udvalgsformand for VERs Stævne- og Sportsudvalg hvorunder Muleposeudvalget og Undervisningsudvalget sorterer.

Herudover vil Jette med sin financielle baggrund teame op med Lone ift Økonomien.

Mail; jette@verklub.dk

Se hele beskrivelsen
Suppleant
Sofie Weywadt
Præsentation
Sofie Weywadt blev valgt som suppleant til bestyrelsen på generalforsamlingen d. 23 marts 2022

Sofie er ansvarlig for klubbens kommunikationsudvalg ift overordnet medlemskommunikation, og teamer op med Bonnie i dette udvalg.

Mail: Sofie@verklub.dk



Se hele beskrivelsen
Vi takker vore sponsorer

Vestegnens Rideklub

Snubbekorsvej 24B, 2630 Taastrup